Marki HAMELIN


Hamelin
AKTUALNOŚCI
4 października 2017r.

Nowy rok akademicki - nowe możliwości. Po raz kolejny marka Oxford wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów. Mowa o kołonotatnikach z linii Oxford Student z umieszczonymi w narożnikach stron tagami z możliwością skanowanie notatek za pomocą aplikacji mobilnej Scribzee. Tak zeskanowane notatki można przechowywać w swoim smartfonie lub z łatwością udostępnić innym poprzez e-mail, mms lub media społecznościowe. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: www.my-oxford.com/pl-pl/scribzee

  • 12 polskich miast, 25 uczelni to tylko przedsmak tego co szykujemy dla Was już w październiku. Chcesz wiedzieć gdzie będziesz mógł spotkać nasze hostessy z niespodziankami od marki Oxford? Wejdź na: www.oxfordstudent.pl
  • Korzystasz z aplikacji Scribzee? Chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądać w przyszłości? Zostaw swoją opinię na: www.oxfordstudent.pl i odbierz upominek od marki Oxford!

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne na: www.oxfordstudent.pl

Akcja trwa od 2 października do 30 listopada 2017r. lub do wyczerpania zapasów.

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o.

 

Akcja Scribzee

 


Czytaj


27 lipca 2017r.

Kup zeszyty za m.in. 20 zł i zachowaj paragon. Następnie wejdź na stronę www.becoolatschool.pl, zaprojektuj swoją niepowtarzalną okładkę Oxford i zgarnij jedną z ponad 450 ekstra nagród! Do wygrania: konsole Xbox One S, Notebooki Asus ZenBook Flip, bilety do Multikina oraz komplety zeszytów Oxford.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne na: www.becoolatschool.pl.

Na zgłoszenia czekamy od 1 sierpnia do 30 września 2017r.

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o

Konkurs Be Cool At School


Czytaj


21 września 2016r.

 

Kup kołonotatniki Oxford Student za min. 35zł. Zrób zdjęcie z przyjaciółmi oraz ulubionymi kołonotatnikami Oxford Student. Pokaż nam jak spędzacie czas wolny. Zdjęcie udostępnij poprzez aplikację konkursową umieszczoną na profilu marki Oxford: https://www.facebook.com/my.Oxford/

Do wygrania bilety do kina, karnety do klubu fitness Jatomi oraz kołonotatniki Oxford Student.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne na: https://www.facebook.com/my.Oxford/

Na zgłoszenia czekamy od 17 września do 15 października 2016r.

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o.

Skanuję, szeruję, wygrywam


Czytaj


16 września 2016r.

Po raz kolejny marka Oxford pojawiła się na „szklanym ekranie” z kampanią reklamową pod hasłem Never Give Up (z ang. nigdy się nie poddawaj). Główny bohater spotów reklamowych to cool robot, który za wszelką cenę i pomimo przeciwności losu próbuje nauczyć się handshake’a, czyli wyjątkowego powitania z przyjaciółmi. Chcecie sprawdzić czy mu się w końcu udało? Obejrzyjcie film.Akcja promocyjna Never Give Up została rozszerzona również o działania w mediach społecznościowych, tj. Facebook, YouTube i Instagram oraz w serwisach internetowych, tj. FilmWeb, Xaxis Video, oraz Spotify. Wkrótce spot z cool robotem pojawi się również w blokach reklamowych sieci Multikino.


Czytaj


1 sierpnia 2016r.

Kup zeszyty za m.in. 20zł, zrób sobie cool fotę z produktem Oxford, zarejestruj swoje zgłoszenie na www.becoolatschool.pl i zgarnij jedną z 440 ekstra nagród! Co tydzień, przez cały okres trwania promocji, do wygrania: tablety Samsung Tab S2, smartfony Samsung Galaxy J3, słuchawki Samsung LEVEL.On, fotele Ecopuf Sako oraz komplety zeszytów Oxford.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne na: www.becoolatschool.pl.

Na zgłoszenia czekamy od 1 sierpnia do 9 października 2016r.

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o.

Konkurs Be Cool At School


Czytaj


30 czerwca 2016r.

W tegorocznej ofercie marki Oxford ponownie pojawiły się cieszące się popularnością wśród uczniów i studentów kalendarze szkolne z kalendarium od września 2016 do sierpnia 2017. W praktycznym formacie 12x18 cm umieszczono również mapy, plany lekcji i tabele z czasownikami nieregularnymi w różnych językach obcych. Oxford postanowił pójść krok dalej i połączyć tradycyjny papier z nowoczesną technologią. Aplikacja mobilna Day Pop, bo o niej mowa, w połączeniu z umieszczonymi na każdej stronie kalendarza tagami umożliwia skanowanie notatek, zapisywanie ich w swoim smartfonie i przeglądanie w każdej chwili, udostępnianie znajomym lub w mediach społecznościowych oraz co najważniejsze - tworzenie przypomnień. Aplikacja jest zupełnie darmowa, do pobrania w sklepie Google Play oraz App Store na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Aplikacja Oxford Day Pop Kalendarze Szkolne OxfordCzytaj


1 marca 2016r.

Zeszyty i bruliony w twardej oprawie Soft Touch z aksamitnie miękką w dotyku okładką w intensywnie nasyconych kolorach z wyraźnie zaakcentowanym wizerunkiem lwa. Szyty grzbiet. Wewnątrz śnieżnobiały i idealnie gładki papier Optik Paper o gramaturze 90g/m2. Dostępne formaty: A4, A5, 95x148.

Oxford Soft Touch


Czytaj


15 października 2015r.

W dniach od 1 lipca do 6 września 2015 roku odbył się konkurs „Wygrywaj z Oxfordem”. Warunkiem udziału w konkursie były: zakup produktów marki Oxford za kwotę 20zł brutto oraz nadesłanie odpowiedzi na pytanie „Dlaczego zeszyty Oxford są dla Ciebie wyjątkowe?”. Spośród tysięcy nadesłanych zgłoszeń jury wybrało i nagrodziło 38 autorów najciekawszych odpowiedzi. Wśród nagród znajdowały się: 2 skutery marki Vespa, 4 konsole do gry PlayStation4 oraz 28 tabletów Apple iPad Mini. Zwycięzcom gratulujemy!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach z marką Oxford.

Wygrywaj z Oxfordem


Czytaj


| 1 | 2 |