Marki HAMELIN


Hamelin
AKTUALNOŚCI
1 marca 2016r.

Zeszyty i bruliony w twardej oprawie Soft Touch z aksamitnie miękką w dotyku okładką w intensywnie nasyconych kolorach z wyraźnie zaakcentowanym wizerunkiem lwa. Szyty grzbiet. Wewnątrz śnieżnobiały i idealnie gładki papier Optik Paper o gramaturze 90g/m2. Dostępne formaty: A4, A5, 95x148.

Oxford Soft Touch


Czytaj


15 października 2015r.

W dniach od 1 lipca do 6 września 2015 roku odbył się konkurs „Wygrywaj z Oxfordem”. Warunkiem udziału w konkursie były: zakup produktów marki Oxford za kwotę 20zł brutto oraz nadesłanie odpowiedzi na pytanie „Dlaczego zeszyty Oxford są dla Ciebie wyjątkowe?”. Spośród tysięcy nadesłanych zgłoszeń jury wybrało i nagrodziło 38 autorów najciekawszych odpowiedzi. Wśród nagród znajdowały się: 2 skutery marki Vespa, 4 konsole do gry PlayStation4 oraz 28 tabletów Apple iPad Mini. Zwycięzcom gratulujemy!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach z marką Oxford.

Wygrywaj z Oxfordem


Czytaj


4 września 2014r.

Trzy gorzowskie licealistki wygrały międzynarodowy konkurs Oxford Big Project, którego główną nagrodą było 30 tysięcy euro na zrealizowanie swojego projektu.

Pomysł Natalii, Ady i Asi na imitację zorzy polarnej, tak spodobał się międzynarodowemu jury Oxford Big Project, że to własnie ich pomysł został wybrany spośród 1124 prac, reprezentujących aż 5 państw. Efekt końcowy nastolatki zaprezentowały w hali II Liceum Ogólnokształcącego  w Gorzowie Wielkopolskim w dn.02.09.2014 r., gdzie wszytskie trzy się uczyły.

Ich projekt – stworzenie zorzy polarnej w Gorzowie to pomysł niecodzienny, który wydawał się być niemożliwy do zrealizowania, ale nie dla nich. Uczennice zaprezentowały efekt zorzy polarnej poprzez niesamowite kilkuminutowe show przy wykorzystaniu gry świateł, laserów, różnego rodzaju materiałów fosforyzujących, tiulu, sztucznego dymu. Show, w pełni oddało urok naturalnego zjawiska zorzy polarnej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pokazu Oxford Big Project – Let’s Aurora:

 

http://www.tvn24.pl/poznan,43/zrobily-imitacje-zorzy-polarnej-zachwycily-miedzynarodowe-jury,464367.html

 

http://www.tvp.pl/gorzow-wielkopolski/informacja/informacje-lubuskie-komentarze/wideo/02092014-sztuczna-zorza-polarna-adrianna-turska-natalia-krol-autorki-projektu/16675924

 

https://www.facebook.com/my.Oxford?ref=bookmarks


Czytaj


20 sierpnia 2014r.

 

Realizacja zwycięskiego projektu - Let’s Aurora –  odbędzie się już wkrótce!

Zorzę polarną będzie można podziwiać w Polsce, a to za sprawą uczennic, które dzięki swojemu niecodziennemu pomysłowi, wygrały I edycję międzynarodowego konkursu   Oxford Big Project.

Realizacja projektu odbędzie się w dn. 02.09 o godz. 14.00 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie-Składowskiej przy ul. Przemysłowej 22 w Gorzowie Wielkopolskim.

Projekt Let’s Aurora pokonał w kilkumiesięcznym procesie eliminacji aż 1124 konkurentów  z 5 państw, a w finale zmierzył się z 4 finalistami. Więcej informacji na temat finałowych projektów dostępnych jest na stronie:
http://www.oxfordbigproject.com/pl/finalists

Laureatkami konkursu są trzy uczennice II Liceum Ogólnokształcącego z Gorzowa Wielkopolskiego. Ich projekt – stworzenie zorzy polarnej w Gorzowie to pomysł niecodzienny, który wydaje się być niemożliwy do zrealizowania, ale nie dla nich. Uczennice zaprezentują efekt zorzy polarnej poprzez niesamowite kilkuminutowe show przy wykorzystaniu gry świateł, laserów, różnego rodzaju materiałów fosforyzujących, tiulu, sztucznego dymu. Przygotują show, które w pełni odda urok naturalnego zjawiska zorzy polarnej.

W dn. 02.09 2014 r. The Oxford Big Project stanie się rzeczywistością!

Zapraszamy do śledzenia losów The Oxford Big Project 2014 Let’s Aurora i odwiedzania stron:

http://www.oxfordbigproject.com/pl

https://www.facebook.com/#!/pages/Oxford-Big-Project/191258881027833?fref=ts

https://twitter.com/big_project_pl


Czytaj


27 marca 2014r.

 

Zorzę polarną będzie można podziwiać w Polsce, a to za sprawą uczennic, które dzięki swojemu niecodziennemu pomysłowi, wygrały I edycję międzynarodowego konkursu   Oxford Big Project.

Projekt Let’s Aurora pokonał w kilkumiesięcznym procesie eliminacji aż 1124 konkurentów  z 5 państw, a w finale zmierzył się z 4 finalistami. Więcej informacji na temat finałowych projektów dostępnych jest na stronie: http://www.oxfordbigproject.com/pl/finalists

Celem konkursu Oxford Big Project było wyłonienie, sfinansowanie i wprowadzenie w życie kreatywnego i oryginalnego pomysłu młodzieży w wieku 16 – 25 lat. Spośród wszystkich nadesłanych  w terminie do 30 września 2013 r. projektów,  europejskie Jury wyłoniło 20 - po 4 z każdego uczestniczącego w konkursie kraju. Następnie w drodze głosowania     on line wybranych zostało TOP 5 projektów, aby ostatecznie Big Jury mogło wybrać ten jeden:

The Oxford Big Project 2014 - Let’s Aurora.

Projekty finalistów oceniało Big Jury, składające się z 5 niezależnych członków pod przewodnictwem Malamine Konédyrektora zarządzającego wiodącą na francuskim rynku sportową marką Airness. Zwycięski projekt Let’s Aurora zdobył najwyższe noty pod kątem cech ważnych z punktu widzenia marki Oxford, takich jak: doskonałość, oryginalność, uniwersalność, kreatywność.

Laureatkami konkursu są trzy uczennice II Liceum Ogólnokształcącego z Gorzowa Wielkopolskiego. Ich projekt – stworzenie zorzy polarnej w Gorzowie to pomysł niecodzienny, który wydaje się być niemożliwy do zrealizowania, ale nie dla nich.  Uczennice zaprezentują efekt zorzy polarnej poprzez niesamowite kilkuminutowe show przy wykorzystaniu gry świateł, laserów, różnego rodzaju materiałów fosforyzujących, tiulu, sztucznego dymu. Przygotują show, które w pełni odda urok naturalnego zjawiska zorzy polarnej.

Ten projekt idealnie odzwierciedla hasło marki Oxford: IT’S IN YOUR HANDS

Zgodnie z założeniami konkursu zwycięski projekt został nagrodzony kwotą 30 000 Euro na jego realizację. Przed końcem lipca 2014 r. The Oxford Big Project stanie się rzeczywistością.

Zapraszamy do śledzenia losów The Oxford Big Project 2014 Let’s Aurora i odwiedzenia stron:

http://www.oxfordbigproject.com/pl

https://www.facebook.com/#!/pages/Oxford-Big-Project/191258881027833?fref=ts

https://twitter.com/big_project_pl


Czytaj


9 grudnia 2013r.

Oxford Big Project jest to konkurs o międzynarodowym charakterze, którego celem jest sfinansowanie i wprowadzenie w życie pomysłów młodzieży w wieku 16 – 25 lat, odznaczających się kreatywnością i oryginalnością.

Spośród 1124 nadesłanych projektów w terminie do 30 września 2013 r. europejskie Jury wyłoniło 20 - po 4 z każdego uczestniczącego w konkursie kraju.  Następnie w drodze głosowania on –line do finału zakwalifikowało się 5projektów, wśród których podium zajęły 3 polskie projekty.

Warsaw Night Row - 6000 głosów - I miejsce

Zorganizowanie nocnych regat wioślarskich w Warszawie to swego rodzaju marzenie, a zarazem i wielkie wyzwanie. Regaty te mają być otwarte dla publiczności, która       z nadwiślańskich bulwarów będzie mogła obserwować świecące łodzie. Projekt ten przekroczy granice sportu i wejdzie w sfery zabawy.

Let's Aurora - 4477 głosów  -  II miejsce

Uczennice maturalnej klasy chcą, aby każdy mógł zobaczyć zorze polarną, nawet tam gdzie nie występuje ona naturalnie. Do tego przedsięwzięcia potrzebna jest pomoc naukowców i specjalistyczny sprzęt. Gdyby wszystko się udało, być może udałoby się udoskonalić technologie tak, żeby była ona bardziej powszechna i więcej osób mogło podziwiać zorzę polarną.

Our Place on the Earth - 4246 głosów - III miejsce

Okazja, aby młodzież z  całego świata mogła się spotkać i pokazać swoje pokoje, małe przestrzenie, w których żyją oraz to co w nich robią. Podróż po pokojach z całego świata, aby dowiedzieć się więcej o ludziach, ich kulturze i sposobie życia.

Publika i wszyscy Ci, którzy śledzą Oxford Big Project, głosują na 20 najlepszych projektów wybranych przez europejskie Jury Oxford. Osoby, które oddadzą swoje głosy, mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Głosowanie upływa 1 grudnia o 23:59.Spośród  finałowej „piątki” w drodze głosowania przez BIG Jury zostanie wyłoniony najlepszy projekt - Oxford Big Project. Zwycięska praca nagrodzona zostanie kwotą 30 tys. euro na jej realizację.

Zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu na platformie Facebook,  Twitter oraz YouTube.

 

https://www.facebook.com/pages/Oxford-Big-Project/191258881027833

https://twitter.com/big_project_pl

http://www.youtube.com/watch?v=FIJJ_uuWLNg&list=PLNo2LQwIUFjTQEAblM


Czytaj


25 listopada 2013r.

I edycja międzynarodowego konkursu

 Oxford Big Project

 

Oxford Big Project  to konkurs o międzynarodowym charakterze, który ma na celu sfinansowanie i wprowadzenie w życie pomysłów młodzieży w wieku

16 – 25 lat włącznie, odznaczających się kreatywnością i oryginalnością.

 

Tematyka prac konkursowych była rozmaita . Jedyne ograniczenie dotyczyło  budżetu na sfinansowanie projektu w wysokości 30 000 euro. Nadesłane projekty zostały podzielone według następujących kategorii:

· Big Fun – zabawa i rozrywka

· Big Team – projekt w zespole

· Big Heart – cel charytatywny

· Big Out of the box – oryginalność

W tegorocznej edycji konkursu spośród nadesłanych 1125 projektów zostało wyłonionych 20. Z finałowej” piątki” europejskie jury wyłoni zwycięzcę, który otrzyma 30 000 € na realizację swojego przedsięwzięcia.

Polskę reprezentują: Warsaw Night Row,  Our place on the Earth,  Let’s Aurora, Helpstock ( więcej informacji na temat projektów dostępnych  na stronie www.oxfordbigproject.com

Zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu na platformie Facebook,  Twitter oraz YouTube.

 

https://www.facebook.com/pages/Oxford-Big-Project/191258881027833

https://twitter.com/big_project_pl

http://www.youtube.com/watch?v=FIJJ_uuWLNg&list=PLNo2LQwIUFjTQEAblM


Czytaj


6 listopada 2013r.

Oxford Infinium został nagrodzony tytułem Polish Producs of the Year 2013 w konkursie organizowanym przez Papierniczy Świat & ISPA.

Oxford Infinium to absolutna nowość na rynku artykułów papierniczych. Odporne, syntetyczne okładki zeszytów Infinium to unikalne połączenie wytrzymałości plastiku z delikatnością i elastycznością papieru. Dzięki temu zeszyt zawsze wygląda, jak nowy. Ponadto okładka jest ekstremalnie wytrzymała, lekka i miła w dotyku.
Już drugi rok z rzędu produkty z oferty Oxford zostały nagrodzone tytułem najlepszego produktu roku. Ubiegłoroczny tytuł należał do zeszytów Oxford Open Flex.
Przyznana zeszytom Oxford Infinium nagroda Polish Products of the Year 2013 jest niewątpliwie dużym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że wypracowana przez Oxford kultura innowacyjności produktu to słuszny kierunek. Zawsze o krok dalej od konkurencji, zawsze otwarci na nowinki technologiczne, które mogłyby wpłynąć na poprawę funkcjonalności naszych produktów, zawsze szukający rozwiązań dostosowanych do szybko zmieniającej się rzeczywistości. Większość innowacyjnych rozwiązań wprowadzonych przez Oxford w niedługim czasie staje się standardem na rynku.
 


Czytaj


| 1 | 2 |